Envycraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LuckyDuck: Moderaatori/admini avaldus!

2 posters

Go down

LuckyDuck: Moderaatori/admini avaldus! Empty LuckyDuck: Moderaatori/admini avaldus!

Postitamine by LuckyDuck 09.06.13 12:57

Tere!

Sinu Minecrafti nimi Envycraftis? Minu minecrfati nimi Envycraftis: LuckyDuck.
Millal sa umbakudselt liitusid selle serveriga? Liitusin umbkaudselt siis kui server oli 5 päeva vana!
Miks peab just sind valima selleks rankiks? Sellepärast et on kogemusi ja oskan commande.
Kas sa oskad häkke tuvastada? Jah, ma võtan selle mängija vahele, natuke sõiman temaga ja siis võib olla ban või hoiatus!
Kas sa oskad tähtsaid commande kasutada?(kui ei oska siis küsi kellegilt abi ) Jah, ma oskan tähtsaid commande (worldedit, prott jne)
Kas sa reedaksid seda serverit?(Jah/Ei) Ei ma ei reedaks seda serverit sest see väga hea pvp server!
Muu info mida sa tahaksid öelda? OLen olnud Abi-omanik ühes serveris ja olen admin ühes serveris. Kokkuvõttes olen päris mitme rangiga olnud!F


Tänan Vaatamast!
LuckyDuck


Viimati muutis seda LuckyDuck (10.06.13 21:01). Kokku muudetud 2 korda

LuckyDuck

Postituste arv : 8
Join date : 08/06/2013

Tagasi üles Go down

LuckyDuck: Moderaatori/admini avaldus! Empty Re: LuckyDuck: Moderaatori/admini avaldus!

Postitamine by ingranne 09.06.13 14:36

Kas sa oskad häkke tuvastada? Jah, teen pilti ja siis ütlen või saadan omanikule selle pildi ja siis see pilt on omaniku otsustada! = Moderaator/Admin peab ise oskama otsustada.

ingranne

Postituste arv : 50
Join date : 06/06/2013
Age : 24
Asukoht : Kehra

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele