Envycraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kubek - Admin

3 posters

Go down

Kubek - Admin Empty Kubek - Admin

Postitamine by Kubek 13.06.13 20:11

• Sinu Minecrafti nimi Envycraftis: Kubek
• Millal sa umbakudselt liitusid selle serveriga?: Nujahhh... Suht ammu tegelt. Aga ei ole eriti seda Serverit mänginud Very Happy Aint vahepeal sees ja loen uudiseid jne... 
• Miks peab just sind valima selleks rankiks?: Õpetasin juba Omanikule ka paar trikki Protectioniga seoses. Olen õppinud OP-d ja Adminit 6kuud tervelt, uskuge või mitte. Olen olnud ühes Serveris Moderaator, MiniAdmin, Admin ja isegi 1kuu Omanik Smile Ja ühes teises Eesti Serveris Proovi-Mod 2nädalat ja 1kuu Moderaator Smile
• Kas sa oskad häkke tuvastada?: Hetkel Ei, aga küll õppin Very Happy Ega ma olengi Serveris, et õppida uut ja teistele uusi asju õppida. See on peamine.
• Kas sa oskad tähtsaid commande kasutada?(kui ei oska siis küsi kellegilt abi Kubek - Admin Icon_smile): /eco, WorldEdit, WorldQuard ehk siis Protection, Protecioni flage, neid ma tean lihtsalt uppuvalt Very Happy Kõike peaaegu, OP-d oskan ilusti käsitleda ja olen ju ise ka oma 6kuud ise OP-d käsitlenud Very Happy
• Kas sa reedaksid seda serverit?(Jah/Ei): Mul oli Serveri Paneel seoses nende SMS Teenustega, ma oleks iga hetk saanud teha Servrile 1-0, aga milleks seda teha? Very Happy Miks? Teen 1-0 Serveriga ja kõik, njetu, läbi? Olen õnnelik? Very Happy Ei, ma ei reedaks.
• Muu info: See vist tundub välja-pressimisena, aga mina soovin aint Adminit mitte Moderaator, Moderaator on minu-jaoks lahja, ma olen 6kuud OP-d ja Adminit käsitlenud ja nüüd pean ülend elu mingi Moderaator olema? Nooo...


Tervitustega, Kubek

Kubek

Postituste arv : 1
Join date : 13/06/2013

Tagasi üles Go down

Kubek - Admin Empty Re: Kubek - Admin

Postitamine by LuckyDuck 15.06.13 18:45

Olen Natuke VASTU!
Sest sa ei käi eriti üldse sees!

LuckyDuck

Postituste arv : 8
Join date : 08/06/2013

Tagasi üles Go down

Kubek - Admin Empty Re: Kubek - Admin

Postitamine by prowlmaster 23.06.13 20:45

Poolt. Ta on ühes serveris MiniAdmin ja on väga abivalmis.

prowlmaster

Postituste arv : 5
Join date : 09/06/2013

Tagasi üles Go down

Kubek - Admin Empty Re: Kubek - Admin

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele