Envycraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avaldus Moderaatoriks

2 posters

Go down

Avaldus Moderaatoriks Empty Avaldus Moderaatoriks

Postitamine by NikkoSonic 19.07.13 17:03

Kelleks tahad saada?: Moderaator.
Mängu sisene nimi: NikkoSonic.
Kui vana sa oled?: 16.
Kui kaua sa oled EnvyCraft serveris mänginud?: alustasin mängimist umbes 2 nädalat tagasi.
Kas sa käid koolis (Klass) või käid tööl?: lähen 9.klassi.
Kaua sa päevas sees oled?: hmm oleneb kuidas saan arvutis olla umbes hommikust vara saan sisse ja lõunani välja.
Kuidas saab protti panna?(commandid!): Alguses kirjutad //wand , siis valid kaks nurka.Kui nurgad valitud ja kui tahad taevast bedrockini pane //expand vert. Järgmisena /region define (Alanimi) Omanik(ud).Järgmisena /region flag (Alanimi) greeting ja nt mis tahate panna greetinguks näiteks Teretulemast Tglapini alasse!Smile.Nüüd pane /region flag (Alanimi) farewell ja mis tahate farewelliks panna, näiteks Lahkusite Tglapini alast!.Ja siis võid panna /region addowner ja Omaniku nimi.Smile
Eelnevad kogemused: Sain alles hiljuti Turtlecraftis Moderaator ning Fantashaftis ka Moderaator.Enne olen olnud moderaator ja 1 serveris op ja 1 abi-Omanik:)
Miks peaksid sina just saama?:Sest ma oskan olla moderaatoriks ja mulle meeldib teisi aidata.Smile
Kaua minecrafti mänginud oled?:2 aastat.
Endast natuke (30 sõna!).Olen viisakas poiss ja meeldib teisi aidata.Minecraftis olen alati teisi aidanud kui neil vaja:).Koolis olen ka Klassivanema Abistaja.Elan Tallinas ja käin Arte Gümnaasiumis.Oskan ka minecraftis palju commandeid.Smile


NikkoSonic

Postituste arv : 2
Join date : 19/07/2013

Tagasi üles Go down

Avaldus Moderaatoriks Empty Re: Avaldus Moderaatoriks

Postitamine by Admin 19.07.13 17:11

Vale formaat, peab tegema MEIE formaadi järgi mitte mõne muu järgi!
-zm.obbie

Admin
Admin

Postituste arv : 9
Join date : 06/06/2013

https://mcenvycraft.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele