Envycraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euroblue avaldus Envycrafti moderaatoriks / abistajaks

2 posters

Go down

Euroblue avaldus Envycrafti moderaatoriks / abistajaks Empty Euroblue avaldus Envycrafti moderaatoriks / abistajaks

Postitamine by theeuroblue 18.10.13 11:07

• Sinu Minecrafti nimi Envycraftis: Eurobluie
• Kui vana sa oled: 15
• Kas sa suudad olla aktiivne serveris ja foorumis?: Jah suudan olla mõlemas korraga aktiivne kui on vaja
• Millal sa umbakudselt liitusid selle serveriga?: Liitusin täna. Leidsin serveri foorumist ja mõtlesin, et see on alles avatud server siis tuleks hakata mängima kuna siin serveris on lahedad inimesed.
• Miks peab just sind valima selleks rankiks?: Mind ei " pea " valima aga võite valida mind moderaatoriks kui soovite enda meeskonda juurde inimest kes suudab inimestega rahulikult suhelda, teab reegleid , on omanud kogemusi moderaatorina / omanikuna / adminina
• Kas sa oskad häkke tuvastada?: Jah oskan küll häkke tuvastada.
• Kas sa oskad tähtsaid commande kasutada?: Oskan mõndasi commandeid, kuid kindlasti on neid commande juurde tulnud ja kui ma peaksin moderaatoriks saama siis ma oleksin nõus neid commande õppima kasutama.
• Kas sa reedaksid seda serverit?(Jah/Ei):Ei
• Muu info: Olen 15 aastane , elan Rakveres.Nimeks on Klen Kelvin ja siis kui mul aega on mängin arvutis arvutimänge nagu CS:GO ja Minecraft jne / tean et ei ole serveris mänginud üle 2 nädala kuna see alles eile avati ? ( vist ) Smile

Kõike head;) Loodan,et te valite ikka mind:)

theeuroblue

Postituste arv : 1
Join date : 18/10/2013

Tagasi üles Go down

Euroblue avaldus Envycrafti moderaatoriks / abistajaks Empty Re: Euroblue avaldus Envycrafti moderaatoriks / abistajaks

Postitamine by ingranne 20.10.13 8:04

Server avati 8.mai 2013 ehk siis see on 6 kuud lahti olnud juba, lihtsalt vahepeal oli kinni natuke aega.

ingranne

Postituste arv : 50
Join date : 06/06/2013
Age : 24
Asukoht : Kehra

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele